www.musicdagh.ir

دانلود برترین آثار موسیقی جهان

خانه » کالکشن آهنگ های قدیمی » دانلود ۱۰۰ آهنگ برتر دهه ۹۰ میلادی

دانلود ۱۰۰ آهنگ برتر دهه ۹۰ میلادی

دانلود ۱۰۰ آهنگ برتر دهه 9۰ میلادی

۱۰۰ آهنگ برتر دهه ۹۰ میلادی : در این دهه راک و پاپ در اوج قدرت خود قرار داشتند، هیچ دهه دیگری شامل این همه تنوع و عدم تجانس نبوده است. شما نمی توانید به این دهه نگاه کنید و آن را با یک سبک خاص تعریف کنید. اتفاقات زیادی در این دوران در جریان بود. راک و پاپ با قدرت زیادی در سراسر دنیا، طوری تسلط داشتند که تا قبل و حتی بعد از آن هم سابقه نداشت. با سبک هایی مثل گرانج، موسیقی گیتار به احتمال زیاد از آخرین ابداعش پرده برداشت. می شود گفت: این دهه تنها به خاطر طراوت روح نوجوانی اش برنده این رقابت است. اما نمی شود از صحنه های هیجان انگیزی که موسیقی راک خلق کرد تا بتواند یکی از شکوهمندترین دوران های فرهنگ پاپ را ایجاد کند، صحبت نکرد.

 

۱۰۰ آهنگ برتر دهه ۹۰ میلادی

 

در صنعت موسیقی پاپ آمریکا این دهه با موزیک ویدئوی ووگ از مدونا شروع شد و با آهنگ عزیزم یک بار دیگر بریتنی اسپیرز پایان یافت. اما جدای از آن، بعد از حمله خزنده موسیقی رقص در انتهای دهه ۸۰ که فرهنگ کلاب ها تبدیل به جریان اصلی شده بود و جداول موسیقی را به تسخیر خود در آورده بود، در واقع تنها سبکی که حال و روزش خوب نبود، سبک هیپ پاپ بود که خیلی کند شده بود و درگیر قضایای نامبارک گروه های خلافکار شده بود و از روح خود فاصله گرفته بود.

 

Title: 100 Hits Of The 90s

Artist: VA
Year: 2020
Genre: Pop, Electronic
Duration: 06:41:32
Format / Codec: MP3
Audio Bitrate: 320 kbps
Edition: Legacy Recordings / Sony Music Entertainment

 

دانلود ۱۰۰ آهنگ برتر دهه 9۰ میلادی

 

توجه: این فایل زیپ را نمی توانید با موبایل از حالت فشرده خارج کنید. حتما باید فایل را با نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و رمز musicdagh هم با حروف کوچک وارد کنید.

پیشنهاد

 

پانصد آهنگ برتر تمام دوران به انتخاب مجله رولینگ استون 🙂

 

پانصد آهنگ برتر تمام دوران

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

MUSIC DAGH

musicdagh website

 

نیچه: زندگی بدون موسیقی اشتباهی بزرگ بوده است.