www.musicdagh.ir

دانلود برترین آثار موسیقی جهان

خانه » موسیقی بی‌کلام » دانلود بهترین آهنگ های بی کلام

دانلود بهترین آهنگ های بی کلام

دانلود بهترین آهنگ های بی کلام

آهنگ های بی کلام تنها برای صدای سازها تصنیف یا تنظیم شده اند و آواز در آنها نیست یا کم هست و فقط از صدا های طبیعی یا سازهای مختلف در آنها استفاده میشود. مردم نقاط گوناگون جهان از سازهایی استفاده می کنند که از نظر ساخت و رنگ صوتی با یکدیگر تفاوت بسیار دارند. ساز را می توان به عنوان هر مکانیسمی جز صدای انسان که صداهای موسیقایی ایجاد می کند، تعریف کرد. گرچه نوازندگان سعی در همخوانی با صدای زیبا و انعطاف پذیر آوازخوانان دارند، اما وسعت صوتی اغلب سازها بیش از وسعت صدای انسان است. سازها برای سرگرم کردن، همراهی رقص، آواز، آیین های مذهبی و نمایش به کار گرفته می شوند. اما کاربردهای دیگری نیز دارند. برخی فرهنگ ها، ساز را دارای نیرویی جادویی می پندارند.

 

آهنگ های بی کلام

 

ساز ها نماد منزلت اجتماعی بوده اند. در اواخر سدهٔ نوزدهم و اوایل سدهٔ بیستم، پیانو جزء ثابت اثاثه ی هر خانه ای بود که ساکنانش آرزوی  تعلق به طبقه ی متوسط را داشتند. محبوبیت سازها بسته به ذوق و سلیقه ی موسیقیایی و نیز مقتضیات زمان است. امروزه فقط گروهی از سازهای شناخته شده کاربرد دارند. از سوی دیگر، توجه و علاقه به موسیقی ادوار پیشین سبب احیای سازهایی شده است که مدت ها به دست فراموشی سپرده شده بودند؛ سازهایی مانند کلاوسن، پیانوی امروزی و ریکوردر که سازی از خانواده ی فلوت است.

امروزه نمونه هایی تازه از سازهایی قدیمی ساخته و به کار گرفته می شوند. در واقع، موسیقیدانان امروزی انعطاف پذیرترند و قلمرو سازهای مورد پسند و انتخاب آنها نیز گسترده تر است. قرن ها است که آهنگسازان، به دنبال خلق ملودی های فراموش ناشدنی بوده اند و برای ساختن این گونه ملودی ها، آنها از قوانینی در موسیقی بهره گرفته اند که به کمک آنها احساس و علایق شنونده را به کمک مخلوطی از آواها و نواهای زیبا جذب کرده و تاثیر دراماتیکی در ذهن ما انسانها به وجود آورند.

 

دانلود بهترین آهنگ های بی کلام

 

The Best World Instrumental Hits : مجموعه ای قدیمی از برترین آثار موسیقی بی کلام جهان است. این کالکشن، سال ۲۰۰۹ در سایت آمازون منتشر شد. قبل از دانلود کالکشن، برای مشاهده اسامی موزیسین ها و آهنگ ها می توانید کاور آلبوم در قسمت COVER دانلود کنید.

 

Artists: Various Artists

Album: The Best World Instrumental Hits (6-CD)

Label: Higher Octave Music

Year Release: 2009

Genre: Instrumental

Audio: Mp3 320 kbps / 7:56:11 / 1.01 GB

 

دانلود بهترین آهنگ های بی کلام

 

توجه: این فایل زیپ را نمی توانید با موبایل از حالت فشرده خارج کنید. حتما باید فایل را با آخرین ورژن نرم افزار WinRAR یا نرم افزار ۷Zip اکسترکت کنید. رمز musicdagh هم با حروف کوچک وارد کنید.

پیشنهاد

 

پانصد آهنگ برتر تمام دوران به انتخاب مجله رولینگ استون

 

پانصد آهنگ برتر تمام دوران

 

دیدگاه ها 4 دیدگاه
 1. جلال
  در تاریخ 2021/06/10 :

  سلام … آهنگ عروج Ascent ساخته رضا میرهادیان با ملیونها دانلود در سایتهای جهانی نظیر یوتیوب قطعا در این لیست جای میگیرد ، همچنین باران عشق ناصر چشم آذر و بوی پیراهن یوسف مجید انتظامی .

  • MUSICDAGH
   در تاریخ 2021/06/10 :

   بله حق با شماست. ایران موزیسین های خیلی خوبی داره. ولی خب این لیست بر اساس سلیقه ناشر آلبومه.

 2. ساسان
  در تاریخ 2021/06/23 :

  با جلال کاملا موافقم ، آلبوم باران عشق ناصر چشم آذر و آثار رضا میرهادیان همچون فسانه ، عروج و غبار بی سوار میتوانند در لیست بهترین آثار بی کلام باشند ، بسیاری از دوستان خارجی من در دانشگاه ما که فقط من و دو نفر دیگر ایرانی داریم این آثار را میشنوند ، خودتان لیست بهترین های جهان و ایران رو درست کنید و آثار خوب ایرانی حتی اگر ۱۰ اثر بیشتر نباشد را به آن اضافه کنید ، منتظر سایت های خارجی نباشیم .

  • MUSICDAGH
   در تاریخ 2021/06/23 :

   پیشنهاد خوبی دادید حتما اینکارو می کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

MUSIC DAGH

musicdagh website

 

نیچه: زندگی بدون موسیقی اشتباهی بزرگ است